Uždaroji akcinė bendrovė „Ukmergės šiluma" | Šildymo sezonui pasirengta
19095
post-template-default,single,single-post,postid-19095,single-format-standard,bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Šildymo sezonui pasirengta

Šildymo sezonui pasirengta

   UAB „Ukmergės šiluma“ š.m. spalio 8 d. vyko išvažiuojamasis rajono savivaldybės Ūkio komiteto posėdis.

   Posėdžio metu pristatyti pranešimai šiomis temomis:

                  1. Dėl pasiruošimo 2018–2019 m. šildymo sezonui. 

                  2. Dėl UAB „Ukmergės šiluma“ investicinių projektų. 

                  3.  Kuro, naudojamo šilumos gamybai, rinka ir jos dinamika. 

   Apie pasiruošimą 2018–2019 m. šildymo sezonui kalbėjo „Ukmergės šiluma“ direktoriaus pavaduotojas Raimondas Kaselis. Šildymo sezonui pilnai paruoštos rajoninės RK-1, RK-2, RK-3,  RK-4 ir Šventupės gyv. katilinės ir 13 mažos galios katilinių. Nešildymo laikotarpiu pakeista 7 277 m. susidėvėjusių šilumos tinklų vamzdynų, iš jų įmonės jėgomis – 2 363 m. Per 2018 m. pasiruošimo šildymui laikotarpį pakeista apie 15 % visų valdomų tinklų ilgio. Pranešimo pabaigoje konstatuota, kad šildymo sezonui pasirengta tinkamai.

   Informaciją apie kuro, naudojamo šilumos gamybai, rinką ir jos dinamiką pristatė įmonės vyr. ekonomistė Inga Jateikienė. Pranešime pažymėta, kad biokuro poreikis Lietuvoje bei Baltijos regione sparčiai didėja 8 metus iš eilės. Didėjant biokuro poreikiui didėja ir jo kaina. Taip pat pastebėta, kad padidėjo ir gamtinių dujų kaina. Įtakoje nurodytų išorinių veiksnių didės ir Ukmergėje tiekiamos šilumos kaina, tačiau tikimasi ją ir toliau išlaikyti vidutiniame lygyje kitų Savivaldybių šilumos įmonių kainų kontekste.

 

 

UAB “Ukmergės šiluma” administracija

 

Informacija redaguota:Neįgaliųjų parinktys

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. __utma Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. __utmc Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. Kol įjungta naršyklė
3. __utmz Naudojamas Google Analytics nustatyti srautą kaip vartotojas pasiekė tinklapį. 6 mėnesiai
4. __utmt Naudojamas Google Analytics ribojant duomenų rinkimą, esant didelei puslapio apkrovai. 10 minučių
5. __utmb Naudojamas Google Analytics nustayti naujai apsilankymo sesijai. 30 minučių
6. qtrans_front_language Naudojamas tinklapyje išsaugoti vartotojo pasirinktą kalbą. 24 valandos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti