Uždaroji akcinė bendrovė „Ukmergės šiluma" | RUGSĖJO MĖNESĮ UŽ ŠILUMOS ENERGIJĄ UKMERGIŠKIAI MOKĖS GEROKAI MAŽIAU
19837
post-template-default,single,single-post,postid-19837,single-format-standard,bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

RUGSĖJO MĖNESĮ UŽ ŠILUMOS ENERGIJĄ UKMERGIŠKIAI MOKĖS GEROKAI MAŽIAU

RUGSĖJO MĖNESĮ UŽ ŠILUMOS ENERGIJĄ UKMERGIŠKIAI MOKĖS GEROKAI MAŽIAU

 

UAB „Ukmergės šiluma“ vartotojams šilumos tarifas nuosekliai mažėja – per 2019 metus šilumos kaina sumažėjo net 18 proc. (t. y. 1,23 ct/kWh).

2019 metų rugsėjo mėnesiui nustatyta centralizuotai tiekiamos šilumos kaina gyventojams – 5,59 ct/kWh su PVM, tai yra mažiausias šilumos tarifas per pastaruosius penkerius metus. Lyginant su minėto laikotarpio didžiausiu tarifu, kuris buvo 2015 metų lapkričio mėnesį (8,38 ct/kWh su PVM), šilumos kaina šį rugsėjį yra 33,3 proc.mažesnė (t. y. 2,79 ct/kWh).

Atitinkamo mėnesio šilumos kainos dydį vartotojams įtakoja šilumos gamybai naudojamo kuro (biokuro ir gamtinių dujų) kainos. UAB „Ukmergės šiluma“ šiais metais kuro biržoje pavyko pigiai įsigyti biokuro, taip pat sumažėjo gamtinių dujų kaina.  Šilumos kainos mažėjimui įtakos turi ir atliktos efektyvios įmonės investicijos į Ukmergės centralizuotą šilumos ūkį.

 

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija

Informacija redaguota:Neįgaliųjų parinktys

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. __utma Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. __utmc Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. Kol įjungta naršyklė
3. __utmz Naudojamas Google Analytics nustatyti srautą kaip vartotojas pasiekė tinklapį. 6 mėnesiai
4. __utmt Naudojamas Google Analytics ribojant duomenų rinkimą, esant didelei puslapio apkrovai. 10 minučių
5. __utmb Naudojamas Google Analytics nustayti naujai apsilankymo sesijai. 30 minučių
6. qtrans_front_language Naudojamas tinklapyje išsaugoti vartotojo pasirinktą kalbą. 24 valandos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti