Uždaroji akcinė bendrovė „Ukmergės šiluma" | Pastato šilumos įrengimo, rekonstravimo tvarka
15792
page-template-default,page,page-id-15792,page-child,parent-pageid-15641,bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Pastato šilumos įrengimo, rekonstravimo tvarka

Uždaroji akcinė bendrovė „Ukmergės šiluma" Pastato šilumos įrengimo, rekonstravimo tvarka

Statytojas, norintis pastate įsirengti šilumos puntą ir prijungti jį centralizuotų šilumos tiekimo tinklų ar rekonstruoti esamą šilumos mazgą:

  1. Kreipiasi dėl projektavimo sąlygų į UAB „Ukmergės šiluma“ ir užpildo paraišką šilumos tiekimo techninėms sąlygoms gauti, kurioje nurodoma:

1.1. objekto pavadinimas ir adresas,

1.2. projektavimo organizacija,

1.3. objekto charakteristika,

1.4. projektuojamo objekto šilumos pareikalavimas (šildymui, karštam vandeniui, vėdinimui).

  1. Gavęs projektavimo sąlygas, statytojas kreipiasi į projektuotojus dėl šilumos punkto įrengimo ar esamo šilumos mazgo rekonstrukcijos techninio projekto parengimo.
  2. Vieną techninio projekto egzempliorių statytojas pateikia UAB „Ukmergės šiluma“.
  3. Vadovaudamasis suderintu techniniu projektu, ūkio ar rangos būdu įrengia šilumos punktą ar atlieka esamo šilumos mazgo rekonstrukciją.
  4. Statybos metu tinklų statybos vykdytojas iš anksto sutartu laiku pakviečia UAB „Ukmergės šiluma“ atstovus įrengto šilumos punkto vamzdyno ar rekonstruoto šilumos mazgo hidraulinio bandymo priėmimui bei atitikimo išduotoms techninėms sąlygoms patikrinimui.
  5. Baigus šilumos punkto įrengimo ar šilumos mazgo rekonstrukcijos darbus, įvertinę statinio bei statybos darbų kokybę, UAB „Ukmergės šiluma“ pateikia statytojui atitikimo išduotoms projektavimo sąlygoms pažymą.
  6. Pastato savininkas privalo gauti Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos šilumos įrenginių techninės būklės patikrinimo aktą-pažymą bei šilumos įrenginių ir statinio pripažinimo tinkamais naudoti aktą ir jų kopijas pateikti šilumos tiekėjui.
  7. Pastato savininkas, kuris savo šilumos įrenginius prijungia pažeisdamas Taisykles ar kitus teisės aktus, atsako įstatymų nustatyta tvarka.

Pagrindas: Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklės” (Žin., 2009, Nr. 1-14).

  1. Baigus šilumos punkto įrengimo pastato savininkas atvyksta į UAB „Ukmergės šiluma“ sudaryti šilumos pirkimo-pardavimo sutartį.

Informacija redaguota:

Neįgaliųjų parinktys

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. __utma Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. __utmc Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. Kol įjungta naršyklė
3. __utmz Naudojamas Google Analytics nustatyti srautą kaip vartotojas pasiekė tinklapį. 6 mėnesiai
4. __utmt Naudojamas Google Analytics ribojant duomenų rinkimą, esant didelei puslapio apkrovai. 10 minučių
5. __utmb Naudojamas Google Analytics nustayti naujai apsilankymo sesijai. 30 minučių
6. qtrans_front_language Naudojamas tinklapyje išsaugoti vartotojo pasirinktą kalbą. 24 valandos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti